blablaismus, informace, zajímavosti, politika, fotoblog, recenze, konspirace, emoce, esoterika, pavěda, turistika, umění, komentáře, fotografie, voda, víno, blbosti, hry, street art, tanec, free, postřehy, počasí, videa, obraz, fotobanka, bludy, zdarma, mapy, reaktor, věda, sluníčko, chůze, krása, veganství,vtipy, sport, tapety
toto tady najdete i nenajdete

Symbol číslo 269

22. prosince 2012 v 20:18 | Baarel |  Politika
Symbol číslo 269. Symbol čeho? Symbol života hospodářských zvířat! Nakoukli jste někdy do nějakého velkochovu či na "zpracování těchto živých tvorů:" na regálový produkt ?
Na počátku vzniku tohoto symbolu bylo soucitné video tří izraelských mužů symbolizující utrpení těchto živých tvorů.
To vyvolalo celosvětou akci, která připomíná tento čin a stalo se symbolem většinového vztahu člověka k hospodářským zvířatům. Den této akce byl 18.12. a probíhal i v našem hlavním městečku. Video k této akci je zde.
Nejsem vegan, ale produkce a zpracování těchto živých tvorů na regálový produkt je skutečně nedůstojná člověka 21. století. Východisko vidím uvědomněním každého z nás a postupným omezováním spotřeby těchto drastických produktů. Proto výzývám začněme hned a omezte jejich spotřebu - spotřebu produktů utrpení. A konečně pošleme tuto průmyslovou nadprodukci na smetiště lidských dějin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama