blablaismus, informace, zajímavosti, politika, fotoblog, recenze, konspirace, emoce, esoterika, pavěda, turistika, umění, komentáře, fotografie, voda, víno, blbosti, hry, street art, tanec, free, postřehy, počasí, videa, obraz, fotobanka, bludy, zdarma, mapy, reaktor, věda, sluníčko, chůze, krása, veganství,vtipy, sport, tapety
toto tady najdete i nenajdete

Duben 2012

Český lev se probouzí ?

22. dubna 2012 v 0:13 | Baarel |  Politika
Český lev se probouzí ?
Blanické rytíře podle pověsti vzbudí až mohutný řev českého lva! Prozatím jen vrčí, ale možná už brzo zařve konečně hlasitě. Ale co dnes 21. dubna 2012 probíhalo v Praze, bych osobně nazval pištěním závistivých myší. Proč? Protože můj osobní dojem je ten, že demonstranty nepálí korupce ani "tunelování" státu ale závist. Co mě k tomu vede? Jsou to nabízená "řešení" likvidace "tahounů = střední třídy", pod heslem "když nemám já, ať nemá nikdo". Kde jsem k tomu názoru přišel? Dnes na Václavském náměstí. Přidávám dnešní reportážní fota z Václavského nám. ve 12 hod. 18 min.
Toto je můj osobní názor, jehož cílem není nikoho urážet.

Doba železná Charlie Straight, Tomáš Klus a Ewa Farna

15. dubna 2012 v 12:14 | Baarel |  Zajímavosti
Charlie Straight, Tomáš Klus a Ewa Farna.
Přichází zas doba železná? Doba Třinecké oceli na scéně "popíků"! Co je to za město, co dalo výše jmenované? Pohled z jedoucího vozu na dominantu tohoto města hovoří za vše, viz foto. Kdo přežije toto, ten .....


ale pijí zde dobré pivo


P.S když jedete okolo Třince po "11" uvidíte napravo zalesněné vrchy, kde se i teď bělají sjezdovky, přeci to není tak hrozné, jak by si člověk řekl po prvním snímku. Ale proč ten nástup doby železné do pop, toť nezodpovězená otázka.
Dominance Třince ve výrobě dlouhých kolejnic končí ale dominance Třince na poli "POP" začíná!

Pálava

10. dubna 2012 v 20:06 | Baarel |  Obrázky a ....
Pálava.
Tak jsem si splnil jeden sen, a to špacír po pálavských kopečkách. Hned ze začátku mě vykolejilo množství odpadků v okolí Pavlova a důraz na to, že už mají elektrický proud. Pohled na novomlýnské nádrže a ta představa toho, co zmizelo navždy pod vodou, nepřidá. Tak mi z toho bohužel převládá smíšený pocit. :-(P.S. ubytování Hotel IRIS - standard za nadstandardní cenu.

Slovenské fotostřípky

8. dubna 2012 v 22:43 | Baarel |  Obrázky a ....
Slovenské fotostřípky.
Malé postřehy ze Slovenska. Co mě nejvíce dostalo byly zasněžené vrcholky kopců s kombinací příjemného slunného počasí. Na závěr něco, co bych si taky rád přečetl i u nás.


Bohužel foceno nokii. Víc jsem z ní nevydoloval ;-(