blablaismus, informace, zajímavosti, politika, fotoblog, recenze, konspirace, emoce, esoterika, pavěda, turistika, umění, komentáře, fotografie, voda, víno, blbosti, hry, street art, tanec, free, postřehy, počasí, videa, obraz, fotobanka, bludy, zdarma, mapy, reaktor, věda, sluníčko, chůze, krása, veganství,vtipy, sport, tapety
toto tady najdete i nenajdete

Jarní procházka

24. března 2012 v 21:14 | Baarel |  Příroda
Jarní procházka.
Konečně jsem uskutečnil špacír přírodou, ten počin byl pro mě úžasný síly zdroj. Miluji časné jaro, kdy se příroda teprve probouzí. Listy na stromech žádné a ty výhledy, ty panoramata, ty jinak neviditelné zákoutí ! Je stále co objevovat a už i ochutnávat. Pošmákli jsme si na čerstvých listech jahodníku. Bohužel jsme viděli i důsledek vraždící lidské technologie (sloupy smrti) - pozůstatky mrtvého káněte. Celkem jsme ušli asi 8 km, špacír jsem uskutečnil se svým synkem takže dvojnásobná radost. Kromě pozorování a kochání přírodou jsem mu převyprávěl úchvatný Apple příběh, ale v rozporu s Apple nadšením jsme fotografovali na Sony Ericsson Live with Walkman. Na cestě jsme kromě listu jahodníku nic nejedli, ani nepili a přesto jsme se vrátili úžasně nabitý energií...děkujeme ti PŘÍRODO.
čas 1/400, f 2,6
čas 1/500, f 2,6
Clona asi neměnná ?! Ohnisko 3,50 mm ?!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jája Jája | Web | 3. dubna 2012 v 15:49 | Reagovat

Taky tenhle čas miluju, ještě předtím, než všechno začne zběsile pučet :))), letos je ten čas krásně dlouhý a vychutnatelný :), moc hezký vyprávění :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama