blablaismus, informace, zajímavosti, politika, fotoblog, recenze, konspirace, emoce, esoterika, pavěda, turistika, umění, komentáře, fotografie, voda, víno, blbosti, hry, street art, tanec, free, postřehy, počasí, videa, obraz, fotobanka, bludy, zdarma, mapy, reaktor, věda, sluníčko, chůze, krása, veganství,vtipy, sport, tapety
toto tady najdete i nenajdete

Červenec 2011

Nachlazení a léčba půstem.

17. července 2011 v 21:11 | Baarel |  O zdraví a ...
Nachlazení a léčba půstem.
Tento týden jsem odjížděl na Slovensko (pracovně) silně nachlazen a to tak že mě bolel celý člověk. Po úbytku váhy jsem bohužel nějak méně otužilý. Nemoc mě pracovně velmi omezovala, a tak jsem nekompromisně nasadil léčbu půstem, kterou praktikují i zvířata, je to rozhodně lepší něž chemie z reklam. Zhruba po 36 hodinách půstu jsem pocítil návrat sil a zároveň hroznou chuť na ovoce. Bodeď né, když jsem se zrovna pohyboval po jižním Slovensku a všude bylo spousty ovoce. Potěšilo mě, že už tam byla dozrálá i jablíčka! Trochu vitamínů jsem přivezl i domů, vše nakoupeno u malopěstitelů.


Ty "dělové koule" u nás prodávané jako melouny oni prodávají jako dýně!

Zahradní střípky II.

10. července 2011 v 18:01 | Baarel |  Zahrada
Zahradní střípky II.
Doposud zveřejněné snímky z naší zahrady dle hlavní "architektky zahrady" vypadají prej lépe než skutečnost. (je stále nespokojená). Zahradu budujeme deset let a stále se vyvíjí dle našich potřeb aneb našich představ. Dříve byla více okrasná, teď, po inspirací bio-eko-zahrad a rodových statků, pomalu přichází přehodnocení priorit a nastává další stupeń vývoje. U nových fotek jsem ubral mého vidění a nechal více realismu.