blablaismus, informace, zajímavosti, politika, fotoblog, recenze, konspirace, emoce, esoterika, pavěda, turistika, umění, komentáře, fotografie, voda, víno, blbosti, hry, street art, tanec, free, postřehy, počasí, videa, obraz, fotobanka, bludy, zdarma, mapy, reaktor, věda, sluníčko, chůze, krása, veganství,vtipy, sport, tapety
toto tady najdete i nenajdete

Chemtrails útočí !

24. května 2011 v 19:10 | Baarel |  Příroda
Chemtrails útočí !
Takhle včera náhodou, ocitnuvší se na jižní moravě, šlapu si to krajinou, kochám se vinicemi. Ptáci mi na cestu předvádějí konzert s vystoupením mnoha vynikajících sólistů. Nohy mě zavedly i do malých rodinných vinic za vesnicí. Z dálky vidím, že je tam život, je totiž pozdní odpoledne a lidé jsou již z práce doma a nastupují na druhou "šichtu", jak je na venkově zvykem. Ale ale, co to mají na zádech, a co to dělají? Jsem zhrozen - tolik krásy okolo a ono toto - mé srdce posmutnělo. "Domorodci" jak pilné včeličky poletují po vinohradech a stříkajó a stříkajó na víno i na kdejakou rostlinku. Domorodí chemtrails útočí a zaplavují své vlastní vinohrady chemií !!! Přicházím o iluze, měl jsem za to, že když si to pěstují pro sebe, tak vynechají chemii. Ale oni né a ještě mi hrdě hlásí proti všemu jsou ty postřiky a kolik jich musí dělat do roka. Věří tomu, že bez toho to nejde (bohužel jsou to chemické generace z 50-90let), zapomínají, že ty postřiky jsou hlavně proti nim samotným. Při některé příštích návštev jižní Moravy se musím poohlédnout po nějakém biovinaři, abych si spravil dojem o vinařství.
Uf, je pěkné vedro, tak hurá do našeho bazénu s chemicky ošetřenou vodou a zveřejním to až večer .

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jája Jája | Web | 2. června 2011 v 21:01 | Reagovat

Hmm... ano... prý by bez toho vína nebylo... Švagrušky rodina na jižním Slovensku má jeden druh červeného drobného vína, které se snad jako jediné nemusí stříkat vůbec ničím, nějaké "plané" či co - ale vínko z něj chutná jen české větvi rodiny, tam by ho prý nikdo nepil :-)

2 HollyRaw HollyRaw | E-mail | 3. září 2017 v 5:33 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama